KRBY - PECE - KACHLE   . . . a bude Vám pekelne   

 


Úvod »Kachle» HS FLAMINGO AQUAFLAM 12 krémové 12 kW teplovodné krbové kachle


        

HS FLAMINGO AQUAFLAM 12 krémové 12 kW teplovodné krbové kachle

 

naša cena:
1 467,40 €

Teplovodné krbové kachle AQUAFLAM 12, ktoré vyrába spoločnosť HS Flamingo majú mnoho nadštandardných prvkov smerujúcich predovšetkým k zlepšeniu obsluhy. Materiál je starostlivo vyberaný tak, aby dosahoval najvyššej kvality. Pre bezpečnosť zákazníka sú krbové kachle vybavené chladiacou slučkou. Vyberať môžete z troch typov regulácie prívodu vzduchu (manuálna, základná a automatická), čo je treba vopred uviesť v objednávke. Externý prívod vzduchu, sekundárne spaľovanie a dvojitý oplach skla je samozrejmosťou. Krbové kachle AQUAFLAM dosiahli na najprísnejšie európske normy, ako sú BImSchV - Stufe 2, 15a B-VG, DINplus , Flamme Vert.

Základné vlastnosti teplovodných kachlí Aquaflam:

teplovodné, konvekčné kachle, účinný dvojitý oplach skla predhriatym vzduchom, sekundárne spaľovanie, Eko-Air-In, značka ekologického vykurovania Flamme Verte, spĺňa normy: EN 13229, BImSchV - Stufe 2, 15a B-VG, DINplus, Flamme Verte, prívod vzduchu z exteriéru (primárny, sekundárny terciálny prívod vzduchu), bezšamotová technológia (vďaka absencii výmurovky dochádza k plošnejšiemu odovzdaniu tepla do výmenníka), možnosť obojstranného zapojenia vody výmenníka, ochladzovací slučka v každej variante, 2 výstupy pre zapojenie snímačov, klapka na reguláciu komínového ťahu , liatinový rošt, popolník.

 

Technické parametre:

Menovitý výkon: 12 kW

Rozsah výkonu: 8 - 16 kW

Výkon do vody: 10 kW

Výhrevnosť: 160 - 320 m3

Účinnosť: 80 %

Emisie CO (Pri 13% O2): 0,1%

Priemerná teplota spalín: 235 ° C

Objem teplovodného výmenníka: 27 litrov

Váha: 175 kg

Dymovod: 160 mm (horný)

Dĺžka polien: 35 cm

Rozmery sklá: 460x340 mm

Výška: 1409 mm

Šírka: 700 mm

Hĺbka: 536 mm

Sekundárne spaľovanie: áno

Terciálny prívod vzduchu: áno

Externý prívod vzduchu: áno (DN 120 mm)

Oplach skla: áno

Komínová klapka: áno

Záruka: 5 rokov

 

Farebné prevedenia:

ČIERNA

KRÉMOVÁ (na obrázku)

HNEDÁ ZAMATOVÁ

ŠEDÁ

 

Možnosti regulácie:

MANUÁLNA REGULÁCIA 1467,40 €

ZÁKLADNÁ REGULÁCIA 1546,70 €

AUTOMATICKÁ REGULÁCIA 1705,40 €

 

Manuálna regulácia:

fungovanie bez elektrickej energie, ovládanie pomocou tiahla, pre priaznivcov klasického štýlu, ťahaním k sebe sa otvára prívod vzduchu

Základná regulácia:

jednoduché ovládanie priamo na krbovej vložke, bez pripájania do elektrickej siete
bezpečnostné čidlo, ktoré zatvára klapku pri prekúrení, všetko je napájané batériami s dlhou dobou životnosti, zvukový hlásič prekúreniu

Automatická regulácia:

riadi vykurovací okruh, v ktorom je zdrojom tepla spaľovacie zariadenie Aquaflam, prípadne ďalšie zdroje. Spaľovací proces je riadený automaticky vzduchovou klapkou, ktorá spolupracuje s riadiacou jednotkou. Vyrobené teplo je odvádzané do zásobníka teplej úžitkovej vody (TÚV), akumulačnej nádrže a rozvodu ústredného vykurovania. Regulácia obsahuje tri senzory a ďalej dokáže ovládať tri čerpadla. Vďaka grafickému displeju získate okamžite informáciu o teplotách jednotlivých čidiel, či sú zapnuté čerpadlá alebo iný zdroj tepla. Vďaka tejto regulácii ušetríte mnoho času regulovaním vložky, zvýšite svoju bezpečnosť a znížite spotrebu paliva.

MDI0Z